1.Pá 13:00-14:00 Noemi(2/4) / Verča - Míša / Saben - jízdárna
od 14:00-xx:xx mimo provoz, veterina
2.So 10:00-11:00 Aja(2/10) - Míša - ?
11:00-12:00 2x - , - svezeni
3.Ne 09:00-10:30 Ludvík2x - Míša / Juliette - SL krokovyjda
10:00-11:00 Nella(4/10) / Roza(6/10) - Mia / Saben - ?
4.Po 10:00-12:00 Radka(16,17/30) / JAM - Fram / Juliette - vyjda
12:00-14:00 odvoz Frama do nového domova
17:00-17:30 Leo2x - Juliette / Saben - svezení
5.Út 15:30-16:30 C3x - Míša / Juliette / Saben - svezení
6.St 10:30-11:30 Valča(2/10) - Míša - jízdárna
11:30-14:00 Zuzana / JAM - Juliette / Míša - vyjda
15:00-16:00 Julie(3/10)- Saben - jízdárna
7. Čt 10:30-12:00 ? - Juliette / Míša - Sl krokovyjda
16:00-17:00 Žofie(1/10) - Míša - jízdárna
8.Pá 14:00-15:00 Noemi / Verča / Aša / JAM - Míša / Saben / Linda / Juliette - vyjda
16:00-17:00 Kristýna(5/10) - Saben - jízdárna
9.So pro špatné počasí mimo provoz
10.Ne 10:00-11:00 Nella(5/10) / Roza(7/10) - Mijette / Saben - jízdárna
11:00-14:00 Nella(6,7,8) / JAM / JAM - Míša / Saben / Juliette - vyjda
14:00-15:00 Martina / Bára - brigáda
15:00-16:00 Martina / Bára - Juliette / Míša - jízdárna
16:30-17:30 Adélka / Josef(7/10) - Saben / Míša - jízdárna
18:15-18:30 průjezd Sv.Martin
11.Po 09:30-12:00 Radka(18,19/30) / JAM - Míša / Juliette - vyjda
15:30-16:00 Leoš 2x - Juliette / Saben - svezení
16:00-17:00 Kristýna(6/10) / Noemi - Saben / Míša - jízdárna
12.Út předpověď - déšť a mráz
11:00-13:00 odvoz hnoje
13.St předpověď - déšť a mráz
14.Čt 15:00-16:00 Julie(4/10) / Žofie(2/10) - Míša / Saben - vyjda
15.Pá 10:30-11:30 Valča(3/10) - Míša - jízdárna
14:00-15:00 Aša / Verča / Noemi - ? - jízdárna
16.So 10:00-11:00 Lucka / Martin / Věra - Míša / Juliette / Saben - jízdárna
13:30-15:20 Anna - Míša - jízdárna + vyjda
14:00-15:00 Martina / Bára / ? - brigáda
15:20-15:30 Martina / Bára / ? - ? - vyjda
17.Ne 10:00-11:00 Nella(9/10) / Roza(8/10) - Mia / Saben - jízdárna
11:00-12:30 Nella(10/10) / JAM - Míša / Juliette - vyjda
13:30-15:00 Rozalie - Saben - SL krokovyjda
18.Po déšť
16.00-17:00 Kristýna(7/10) / Anita - Saben - jízdárna
19.Út
20.St 09:30-12:00 Radka(20,20+/30) / JAM - Míša / Juliette - vyjda
15:00-16:00 Julie(5/10) / Noemi - Saben / Míša - jízdárna
15:00 - xx:xx Veterina - odčervení / odběry krve / kontrolní vyšetření
21.Čt déšť
22.Pá mimo provoz
23.So mimo provoz
24.Ne 09:00-10:00 Lucka(2/10) / Martin(2/10) / Věra (2/12) - Míša / Juliette / Saben - jízdárna
09:00-13:00 Nella(1,2/10) - Mijette - vyjda / jízdárna
10:00-11:00 Roza(9/10) - Saben - jízdárna
11:00-12:30 2x - Míša / Juliette - krokovyjda
11:00-12:30 Žofie(3/10) - Saben - vyjda
15:00-16:00 Valča(4/10) - Míša - jízdárna
25.Po 10:00-11:30 2x - Míša / Juliette - SL krokovyjda
15:30-16:00 Leoš 2 x - Saben / Juliette - svezení
16:00-xx:00 mimo provoz
26.Út
27.St 15:00-16:00 Noemi / Julie(6/10) / JAM - Míša / Saben / Juliette - vyjda
28.Čt 10:00-12:00 Viktor2x - Míša / Juliette - SL krokovyjda
13:00-16:00 mimo provoz
16:00-17:00 AdélaV / Valča(5/10) / JAM / JAM - Saben / Míša / Juliette / Piggy - vyjda
17:00 odčervení koní
29.Pá 10:00-11:00 sokol falco
déšť mimo provoz
30.So xx-xx stavba přístřešku
08:30-10:00 Martin/ ? - ? - SL krokovyjda
od 14:00-xx:xx mimo provoz, veterina
2.So 10:00-11:00 Aja(2/10) - Míša - ?
11:00-12:00 2x - , - svezeni
3.Ne 09:00-10:30 Ludvík2x - Míša / Juliette - SL krokovyjda
10:00-11:00 Nella(4/10) / Roza(6/10) - Mia / Saben - ?
4.Po 10:00-12:00 Radka(16,17/30) / JAM - Fram / Juliette - vyjda
12:00-14:00 odvoz Frama do nového domova
17:00-17:30 Leo2x - Juliette / Saben - svezení
5.Út 15:30-16:30 C3x - Míša / Juliette / Saben - svezení
6.St 10:30-11:30 Valča(2/10) - Míša - jízdárna
11:30-14:00 Zuzana / JAM - Juliette / Míša - vyjda
15:00-16:00 Julie(3/10)- Saben - jízdárna
7. Čt 10:30-12:00 ? - Juliette / Míša - Sl krokovyjda
16:00-17:00 Žofie(1/10) - Míša - jízdárna
8.Pá 14:00-15:00 Noemi / Verča / Aša / JAM - Míša / Saben / Linda / Juliette - vyjda
16:00-17:00 Kristýna(5/10) - Saben - jízdárna
9.So pro špatné počasí mimo provoz
10.Ne 10:00-11:00 Nella(5/10) / Roza(7/10) - Mijette / Saben - jízdárna
11:00-14:00 Nella(6,7,8) / JAM / JAM - Míša / Saben / Juliette - vyjda
14:00-15:00 Martina / Bára - brigáda
15:00-16:00 Martina / Bára - Juliette / Míša - jízdárna
16:30-17:30 Adélka / Josef(7/10) - Saben / Míša - jízdárna
18:15-18:30 průjezd Sv.Martin
11.Po 09:30-12:00 Radka(18,19/30) / JAM - Míša / Juliette - vyjda
15:30-16:00 Leoš 2x - Juliette / Saben - svezení
16:00-17:00 Kristýna(6/10) / Noemi - Saben / Míša - jízdárna
12.Út předpověď - déšť a mráz
11:00-13:00 odvoz hnoje
13.St předpověď - déšť a mráz
14.Čt 15:00-16:00 Julie(4/10) / Žofie(2/10) - Míša / Saben - vyjda
15.Pá 10:30-11:30 Valča(3/10) - Míša - jízdárna
14:00-15:00 Aša / Verča / Noemi - ? - jízdárna
16.So 10:00-11:00 Lucka / Martin / Věra - Míša / Juliette / Saben - jízdárna
13:30-15:20 Anna - Míša - jízdárna + vyjda
14:00-15:00 Martina / Bára / ? - brigáda
15:20-15:30 Martina / Bára / ? - ? - vyjda
17.Ne 10:00-11:00 Nella(9/10) / Roza(8/10) - Mia / Saben - jízdárna
11:00-12:30 Nella(10/10) / JAM - Míša / Juliette - vyjda
13:30-15:00 Rozalie - Saben - SL krokovyjda
18.Po déšť
16.00-17:00 Kristýna(7/10) / Anita - Saben - jízdárna
19.Út
20.St 09:30-12:00 Radka(20,20+/30) / JAM - Míša / Juliette - vyjda
15:00-16:00 Julie(5/10) / Noemi - Saben / Míša - jízdárna
15:00 - xx:xx Veterina - odčervení / odběry krve / kontrolní vyšetření
21.Čt déšť
22.Pá mimo provoz
23.So mimo provoz
24.Ne 09:00-10:00 Lucka(2/10) / Martin(2/10) / Věra (2/12) - Míša / Juliette / Saben - jízdárna
09:00-13:00 Nella(1,2/10) - Mijette - vyjda / jízdárna
10:00-11:00 Roza(9/10) - Saben - jízdárna
11:00-12:30 2x - Míša / Juliette - krokovyjda
11:00-12:30 Žofie(3/10) - Saben - vyjda
15:00-16:00 Valča(4/10) - Míša - jízdárna
25.Po 10:00-11:30 2x - Míša / Juliette - SL krokovyjda
15:30-16:00 Leoš 2 x - Saben / Juliette - svezení
16:00-xx:00 mimo provoz
26.Út
27.St 15:00-16:00 Noemi / Julie(6/10) / JAM - Míša / Saben / Juliette - vyjda
28.Čt 10:00-12:00 Viktor2x - Míša / Juliette - SL krokovyjda
13:00-16:00 mimo provoz
16:00-17:00 AdélaV / Valča(5/10) / JAM / JAM - Saben / Míša / Juliette / Piggy - vyjda
17:00 odčervení koní
29.Pá 10:00-11:00 sokol falco
déšť mimo provoz
30.So xx-xx stavba přístřešku
08:30-10:00 Martin/ ? - ? - SL krokovyjda