1.pa 10:00-11:00 Noemi(4/4) / Nella / Viola / Ada / Jitka(3/10) - Míša / Fram / Juliette / Piggy / Saben - Jízdárna
11:00-13:00 Nella / Viola / Ada / Jitka - brigáda
2.so 10:00-11:00 Matouš(4/20) / Jitka(4/10) - Juliette / Míša - jízdárna
14:00-15:00 Nikola(1/12) / Ada - Julette / Piggy - jízdárna (samostatně)
15:30-16:30 Štěpa (4/8) - Míša - jízdárna (samostatně)
3.ne sněhová "kalamita" mimo provoz
4.po 10:00-11:30 Radka / JAM - Míša / Juliette - vyjda
5.ut
6.st 15:30-16:30 Nikola(2/12) / Ada - Juliette / Piggy - jízdárna
7.ct 10:00-11:30 Radka(14/20) / JAM - Míša / Juliette - vyjda
15:00-16:00 Noemi(1/4) - Míša - vyjda
8.pa 08:30-10:30 kopytář -úprava kopyt
11:00-11:30 Kačka - Míša - svezení
14:30-15:30 Nikola(3/12) / Adela / Baru(1/12) - Juliette / Piggy / Fram - jízdárna (samostatně)
9.so 10:00-10:30 Kateřina-Saben-svezení
11:30-12:30 Nikola(4/12) / Adela / Baru(2/12) - Juliette / Piggy / Fram - jízdárna (samostatně)
14:30-15:00 Kačka - Míša - svezení
15:00 návštěva Frama
10.ne od 12:00 mimo provoz
11.po 10:00-12:00 Radka(16/20) / JAM - Míša / Juliette - vyjda
12.ut
13.st 11:00-12:00 Ada - Piggy - jízdárna (samostatně)
14:15-15:15 Nikola(5/12) / Ada / Baru(3/12) / Štěpa 5(8) / JAM - Juliette / Míša / Piggy / Fram / Saben - krokovyjda
14.ct 14:15-15:15 Ada / Baru(4/12) / Štěpa 6(8) - Míša / Piggy / Fram - jízdárna
15.pa dopoledne svoz hnoje
13:15-14:15 Nikola(6/12) / Ada - Juliette / Piggy - jízdárna
14:30-15:30 Štěpa(7/8) - Míša - jízdárna
16.so 10:00-11:00 Jitka(6/10) / Matouš - Míša / Fram - jízdárna
12:15-13:15 Nikola(7/12) / Ada - Juliette / Piggy - jízdárna (samostatně)
13:30-15:00 Klárka / Jitka (7/10) - Míša / Saben - krokovyjda
15:00-16:00 Tianka - Saben - jízdárna
15:00-15:30 ?- Míša -svezení
15:30-16:00 ? - Míša - svezení
17.ne 09:30-10:30 Matěj / Jitka(8/10) - Saben / Míša - jízdárna
11:00-14:30 Radka(19,5/20) / JAM / JAM- Míša / Juliette / Fram - vyjda
15:00-16:00 Ada - Piggy - jízdárna (samostatně)
18.po
19.ut 15:30-16:30 Natálka / Jitka(9/10) - Saben / Míša - jízdárna
20.St 14:30-16:30 Lexa - Saben - jízdárna
16:30-17:30 Baru(5/12) / Štěpa(8/12) - Saben / Míša - vyjda (samostatně)
21.ct 14:00-15:00 Tianka - Saben - jízdárna
22.pa déšť
14:00-15:00 Tianka - Saben - jízdárna
15:00-17:00 Vlaška party - Míša / Saben - svezení
23.so 10:00-11:00 Jitka(10/10) / Nikola(8/12) - Míša / Juliette - jízdárna
14:30-15:30 Jitka(odpracovaná lekce) / Adelka / JAM / JAM - Míša / Saben / Juliette / Fram - krokovyjda
24.ne 10:00-11:00 Martina / Viola(8,9/20) / Nella - Míša / Juliette / Fram - jízdárna
14:00-15:30 5x - Míša / Juliette / Fram / Linda / Saben - svezení
15:30-16:00 ? - Saben - svezení
15:45-16:10 ? - Míša - svezení
17:00-18:00 Štěpa(9/12) / Baru(6/12) - Míša / Fram - jízdárna
25.po 14:45-16:45 Nikola(9,10/12) - Juliette / Fram - jízdárna
26.ut 17:00-18:00 JAM / JAM - Míša / Juliette - vyjda
27.st 14:00-15:00 Lea / Lenka - Fram / Míša - jízdárna
15:00-16:00 Nikola(12/12) / Baru(6/12) / JAM - Fram / Juliette - vyjda
17:00-18:00 Baru(7/12) - Saben - jízdárna
28.Čt 15:00-16:00 Noemi(4/4) - Míša - jízdárna
15:30-16:30 Natálka - Saben - jízdárna
11:00-13:00 Nella / Viola / Ada / Jitka - brigáda
2.so 10:00-11:00 Matouš(4/20) / Jitka(4/10) - Juliette / Míša - jízdárna
14:00-15:00 Nikola(1/12) / Ada - Julette / Piggy - jízdárna (samostatně)
15:30-16:30 Štěpa (4/8) - Míša - jízdárna (samostatně)
3.ne sněhová "kalamita" mimo provoz
4.po 10:00-11:30 Radka / JAM - Míša / Juliette - vyjda
5.ut
6.st 15:30-16:30 Nikola(2/12) / Ada - Juliette / Piggy - jízdárna
7.ct 10:00-11:30 Radka(14/20) / JAM - Míša / Juliette - vyjda
15:00-16:00 Noemi(1/4) - Míša - vyjda
8.pa 08:30-10:30 kopytář -úprava kopyt
11:00-11:30 Kačka - Míša - svezení
14:30-15:30 Nikola(3/12) / Adela / Baru(1/12) - Juliette / Piggy / Fram - jízdárna (samostatně)
9.so 10:00-10:30 Kateřina-Saben-svezení
11:30-12:30 Nikola(4/12) / Adela / Baru(2/12) - Juliette / Piggy / Fram - jízdárna (samostatně)
14:30-15:00 Kačka - Míša - svezení
15:00 návštěva Frama
10.ne od 12:00 mimo provoz
11.po 10:00-12:00 Radka(16/20) / JAM - Míša / Juliette - vyjda
12.ut
13.st 11:00-12:00 Ada - Piggy - jízdárna (samostatně)
14:15-15:15 Nikola(5/12) / Ada / Baru(3/12) / Štěpa 5(8) / JAM - Juliette / Míša / Piggy / Fram / Saben - krokovyjda
14.ct 14:15-15:15 Ada / Baru(4/12) / Štěpa 6(8) - Míša / Piggy / Fram - jízdárna
15.pa dopoledne svoz hnoje
13:15-14:15 Nikola(6/12) / Ada - Juliette / Piggy - jízdárna
14:30-15:30 Štěpa(7/8) - Míša - jízdárna
16.so 10:00-11:00 Jitka(6/10) / Matouš - Míša / Fram - jízdárna
12:15-13:15 Nikola(7/12) / Ada - Juliette / Piggy - jízdárna (samostatně)
13:30-15:00 Klárka / Jitka (7/10) - Míša / Saben - krokovyjda
15:00-16:00 Tianka - Saben - jízdárna
15:00-15:30 ?- Míša -svezení
15:30-16:00 ? - Míša - svezení
17.ne 09:30-10:30 Matěj / Jitka(8/10) - Saben / Míša - jízdárna
11:00-14:30 Radka(19,5/20) / JAM / JAM- Míša / Juliette / Fram - vyjda
15:00-16:00 Ada - Piggy - jízdárna (samostatně)
18.po
19.ut 15:30-16:30 Natálka / Jitka(9/10) - Saben / Míša - jízdárna
20.St 14:30-16:30 Lexa - Saben - jízdárna
16:30-17:30 Baru(5/12) / Štěpa(8/12) - Saben / Míša - vyjda (samostatně)
21.ct 14:00-15:00 Tianka - Saben - jízdárna
22.pa déšť
14:00-15:00 Tianka - Saben - jízdárna
15:00-17:00 Vlaška party - Míša / Saben - svezení
23.so 10:00-11:00 Jitka(10/10) / Nikola(8/12) - Míša / Juliette - jízdárna
14:30-15:30 Jitka(odpracovaná lekce) / Adelka / JAM / JAM - Míša / Saben / Juliette / Fram - krokovyjda
24.ne 10:00-11:00 Martina / Viola(8,9/20) / Nella - Míša / Juliette / Fram - jízdárna
14:00-15:30 5x - Míša / Juliette / Fram / Linda / Saben - svezení
15:30-16:00 ? - Saben - svezení
15:45-16:10 ? - Míša - svezení
17:00-18:00 Štěpa(9/12) / Baru(6/12) - Míša / Fram - jízdárna
25.po 14:45-16:45 Nikola(9,10/12) - Juliette / Fram - jízdárna
26.ut 17:00-18:00 JAM / JAM - Míša / Juliette - vyjda
27.st 14:00-15:00 Lea / Lenka - Fram / Míša - jízdárna
15:00-16:00 Nikola(12/12) / Baru(6/12) / JAM - Fram / Juliette - vyjda
17:00-18:00 Baru(7/12) - Saben - jízdárna
28.Čt 15:00-16:00 Noemi(4/4) - Míša - jízdárna
15:30-16:30 Natálka - Saben - jízdárna